Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Gebakken rijst met groenten en Teriyaki saus voor liefhebbers van de Japanse keuken.
Voor 100 g gevriesdroogd voedsel werden verse ingrediënten gebruikt:
77 g omelet (eieren, maïsmeel, zout, geconcentreerd citroensap, peper), ui, zoete maïs, 34 g rijst, paprika (rood, geel, groen), sperziebonen, koolzaadolie, maïszetmeel, 7 g teriyakipasta (sojasaus (zout, sojabonen, tarwemeel, suiker, kleurstof karamel), suiker, wijnazijn, gember, zout, knoflook), zout, knoflook, witte peper. Allergenen vetgedrukt.
Bereiding:
1. Scheur de rand van de zak open.
2. Verwijder het vochtabsorberende zakje.
3. Giet er water van 90-100 °C heet bij (kleine verpakking 230 ml, lijn F / grote verpakking 380 ml, lijn C) en roer goed door.
4. Sluit de zak en laat de inhoud hydrateren.
5. Roer na 8 minuten nogmaals door, breng eventueel op smaak en het is klaar!
Het gerecht kan direct uit de zak geconsumeerd worden of indien nodig op een bord geserveerd worden.
Zonder kunstmatige conserveermiddelen:
Dankzij de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen hebben de gerechten van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Wat zijn de voordelen van gevriesdroogd voedsel?
Uiterlijk – gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden hun oorspronkelijke vorm en structuur, in tegenstelling tot luchtgedroogde voedingsmiddelen die krimpen en verschrompelen als gevolg van de hoge verwerkingstemperatuur. Voeg gewoon water toe en binnen enkele minuten brengt u de voedingsmiddelen terug naar hun oorspronkelijke vorm.
Smaak – ze smaken net zo goed als vers. Vriezen verwijdert water, niet smaak. Gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden dus vrijwel al hun smaken, vitamines en voedingswaarde.
Gewicht – ze wegen minder dan vers. Door het vriezen wordt 98% van het water uit het voedsel verwijderd. Dit vermindert het gewicht aanzienlijk, wat de hantering vergemakkelijkt en de transportkosten verlaagt. Bijvoorbeeld, 10 kg aardbeien weegt na het vriezen slechts 1 kg - een tiende van het oorspronkelijke gewicht! Ze kunnen echter snel worden gehydrateerd tot hun oorspronkelijke gewicht.
Lange houdbaarheid – gevriesdroogde voedingsmiddelen kunnen enkele jaren bij kamertemperatuur worden bewaard zonder enige schade of bederf. Garantietermijn 7 jaar vanaf de productiedatum.
Lage opslagkosten – omdat ze bij kamertemperatuur kunnen worden opgeslagen, zijn er geen dure koude of gekoelde opslagruimtes nodig, waardoor de opslag veel goedkoper is.
| Gewicht | 121 g |
|---|---|
| Voedingswaarde/energie | 654 kcal/2738 kJ |
| Eiwitten | 15,5 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 10,7 g |
| Vetten | 37,6 g |
| Vezels | 5,5 g |
| Zout | 3,23 g |
| Vetten - verzadigde vetzuren | 4,7 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen