Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Pittige groenten met rijst in de stijl van de vegetarische Indiase keuken.
Vegetarische Tikka Masala met rijst is een heerlijke maaltijd die de essentie van de traditionele Indiase keuken vastlegt in een lichte en gemakkelijk mee te nemen verpakking.
Het gerecht bevat een stevige mix van groenten zoals sperziebonen, paprika en zoete maïs, allemaal omhuld door een rijke, aromatische tikka masala saus gemaakt van een mix van specerijen, waaronder komijn, koriander, kurkuma, garam masala en gember. De saus is romig en mild gekruid, met een vleugje pit van chilipepers.
De rijst is luchtig en geurig, en dient als de perfecte begeleiding om de aromatische tikka masala saus op te nemen. Het vriesdroogproces behoudt de smaak, textuur en voedingsstoffen van het gerecht, waardoor het een ideale keuze is voor kamperen, wandelen of noodrantsoenen. Voeg gewoon heet water toe om het gerecht te rehydrateren en het is klaar om van te genieten, en biedt een heerlijke en vullende maaltijd met alle levendige smaken van de Indiase keuken.
Bereiding:
1. Scheur de bovenkant van de zak open.
2. Verwijder het vochtvreterzakje.
3. Voeg heet water toe van 90-100 °C (kleine verpakking 230 ml, lijn F / grote verpakking 380 ml, lijn C) en roer goed door.
4. Sluit de zak en laat de inhoud rehydrateren.
5. Roer na 8 minuten nogmaals door, breng eventueel op smaak en het is klaar!
Het gerecht kan direct uit de zak gegeten worden of indien nodig op een bord geserveerd worden.
Zonder kunstmatige conserveermiddelen:
Door de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen, hebben de maaltijden van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Wat zijn de voordelen van gevriesdroogd voedsel?
Uiterlijk – gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden hun oorspronkelijke vorm en structuur, in tegenstelling tot luchtgedroogde voedingsmiddelen die krimpen en verschrompelen door de hoge verwerkingstemperatuur. Voeg gewoon water toe en binnen enkele minuten breng je de voedingsmiddelen terug naar hun oorspronkelijke staat.
Smaak - ze smaken net zo goed als vers. Vriesdrogen verwijdert water, niet smaak. Gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden dus vrijwel al hun smaken, vitamines en voedingswaarde.
Gewicht - ze wegen minder dan vers. Door het vriesdrogen wordt 98% van het water uit het voedsel verwijderd. Dit vermindert het gewicht aanzienlijk, wat de hantering vergemakkelijkt en de transportkosten verlaagt. Bijvoorbeeld, 10 kg aardbeien weegt na vriesdrogen slechts 1 kg - een tiende van het oorspronkelijke gewicht! Ze kunnen echter snel worden gerehydrateerd tot hun oorspronkelijke gewicht.
Lange houdbaarheid – gevriesdroogde voedingsmiddelen kunnen jarenlang bij kamertemperatuur worden bewaard zonder enige schade of bederf. Garantieperiode 7 jaar vanaf de productiedatum.
Lage opslagkosten – omdat ze bij kamertemperatuur kunnen worden opgeslagen, zijn er geen dure koude of gekoelde opslagruimtes nodig, waardoor de opslag veel goedkoper is.
| Gewicht | 121 g |
|---|---|
| Voedingswaarde/energie | 605 kcal/2529 kJ |
| Eiwitten | 11.1 g |
| Koolhydraten | 54.3 g |
| waarvan suikers | 15.4 g |
| Vetten | 36.3 g |
| Vezels | 9.4 g |
| Zout | 0.6 g |
| Vetten - verzadigde vetzuren | 7.7 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen