Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Pasta (tarwe, ei, water, zout) (41,5%), kaassaus (volle melk, room (melk), ui, Red Leicester kaas (melk) 4,6%, Cheddar kaas (melk) 4,8%, Mozzarella kaas (melk) 9,9%, koolzaadolie, maïsmeel, zout, witte peper). Allergenen vetgedrukt.
Bereiding:
1. Scheur de verpakking open aan de inkeping.
2. Verwijder het vochtvreterzakje.
3. Voeg heet water toe van 90-100 °C (kleine verpakking 175 ml, lijn D / grote verpakking 305 ml, lijn C) en roer goed door.
4. Sluit de verpakking en laat de inhoud hydrateren.
5. Roer na 8 minuten, breng eventueel op smaak en het is klaar!
Het gerecht kan direct uit de verpakking gegeten worden of indien nodig op een bord geserveerd worden.
Zonder kunstmatige conserveermiddelen:
Dankzij de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen, hebben de gerechten van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Wat zijn de voordelen van gevriesdroogd voedsel?
Uiterlijk – gevriesdroogd voedsel behoudt zijn oorspronkelijke vorm en structuur, in tegenstelling tot luchtgedroogd voedsel dat krimpt en verschrompelt door de hoge verhittingstemperatuur. Voeg gewoon water toe en binnen enkele minuten brengt u het voedsel terug naar zijn oorspronkelijke staat.
Smaak - smaakt net zo goed als vers. Vriezen verwijdert water, niet smaak. Gevriesdroogd voedsel behoudt dus vrijwel al zijn smaken, vitamines en voedingswaarde.
Gewicht - weegt minder dan vers. Door het vriezen wordt 98% van het water uit het voedsel verwijderd. Dit vermindert het gewicht aanzienlijk, wat de hantering vergemakkelijkt en de transportkosten verlaagt. Bijvoorbeeld, 10 kg aardbeien weegt na het vriezen slechts 1 kg - een tiende van het oorspronkelijke gewicht! Ze kunnen echter snel rehydrateren tot hun oorspronkelijke gewicht.
Lange houdbaarheid – gevriesdroogd voedsel kan enkele jaren bij kamertemperatuur worden bewaard zonder enige schade of bederf. Garantietermijn 7 jaar vanaf de productiedatum.
Lage opslagkosten - omdat het bij kamertemperatuur kan worden opgeslagen, zijn er geen dure koude of gekoelde opslagruimtes nodig, waardoor de opslag veel goedkoper is
| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Voedingswaarde/energie | 603 kcal/2518 kJ |
| Eiwitten | 25 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan suikers | 6,6 g |
| Vetten | 34 g |
| Vezels | 4,1 g |
| Zout | 2,3 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 17 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen