Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Langkorrelrijst (30%), gesneden tomaten (11%), ui, kip (13%), room (melk), witte yoghurt (melk), koolzaadolie, Tikka Curry pasta (3%) (wijnazijn, tomatenpuree, zonnebloemolie, gember, knoflook, koriander, Garam Masala, gemalen koriander, suiker, gemalen paprika, zeezout, magere melkpoeder, geconcentreerd citroensap, gemalen komijn, gemalen fenegriek, kardemompoeder, Chili, melkzuur, laurierblad, verdikkingsmiddel (Xanthaan) conserveermiddel (ascorbinezuur, kaliumsorbaat)), knoflook, maïsmeel, Chili.
Bereiding:
1. Scheur de zak aan de bovenkant open.
2. Verwijder het zakje met zuurstofvreter (niet-brandbaar zakje met ijzeroxide dat vocht absorbeert).
3. Giet heet water in de zak (kleine verpakking 350 ml / grote verpakking 525 ml) en roer.
4. Sluit de zak en laat de inhoud hydrateren.
5. Roer na 8 minuten, voeg eventueel smaakstoffen toe.
De maaltijd kan direct uit de zak worden geconsumeerd of indien nodig op een bord worden geserveerd.
Zonder kunstmatige conserveermiddelen:
Door de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen, hebben de maaltijden van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Wat zijn de voordelen van gevriesdroogd voedsel?
Uiterlijk – gevriesdroogd voedsel behoudt zijn oorspronkelijke vorm en structuur, in tegenstelling tot luchtgedroogd voedsel dat krimpt en verschrompelt door de hoge verwerkingstemperatuur. Voeg gewoon water toe en binnen enkele minuten brengt u het voedsel terug naar zijn oorspronkelijke vorm.
Smaak – smaakt net zo goed als vers. Vriezen verwijdert water, niet smaak. Gevriesdroogd voedsel behoudt dus vrijwel al zijn smaken, vitamines en voedingswaarde.
Gewicht – weegt minder dan vers. Door het vriesdrogen wordt 98% van het water uit het voedsel verwijderd. Dit vermindert het gewicht aanzienlijk, wat de hantering vergemakkelijkt en de transportkosten verlaagt. Bijvoorbeeld, 10 kg aardbeien weegt na het vriesdrogen slechts 1 kg - een tiende van het oorspronkelijke gewicht! Ze kunnen echter snel worden gehydrateerd tot hun oorspronkelijke gewicht.
Lange houdbaarheid – gevriesdroogd voedsel kan enkele jaren bij kamertemperatuur worden bewaard zonder enige schade of bederf. Garantieperiode 7 jaar vanaf de productiedatum.
Lage opslagkosten – omdat het bij kamertemperatuur kan worden opgeslagen, zijn er geen dure koude of gekoelde opslagruimtes nodig, waardoor de opslag veel goedkoper is.
| Gewicht | 126 g |
|---|---|
| Voedingswaarde/energie | 665 kcal |
| Eiwitten | 19,7 g |
| Koolhydraten | 64,3 g |
| waarvan suikers | 7, g |
| Vetten | 37,8 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen