Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Chocolademousse met Granola en kersen – een hemelse ervaring, zelfs in de wildernis.
Verlang je naar iets zoets dat je verzadigt en energie geeft, zelfs tijdens zware tochten? Onze chocolademousse met Granola en kersen is precies wat je zoekt! Dit heerlijke dessert, speciaal bereid voor outdoorliefhebbers, combineert de rijke smaak van chocolade met de knapperigheid van Granola en de verfrissende zuurgraad van kersen.
Ideaal voor:
Ingrediënten: Chocolademousse (suiker, magere melkpoeder, kokospoeder, zetmeel, rijsmiddel: natriumbicarbonaat), Granola (gebakken havervlokken, suiker, koolzaadolie, honing), gedroogde kersenschijfjes. Allergenen vetgedrukt.
Geen kunstmatige conserveermiddelen gebruikt:
Door de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen, hebben de maaltijden van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Bereiding:
1. Scheur de rand van de zak open.
2. Verwijder het vochtabsorberende zakje.
3. Voeg koud water toe (verpakking 145 ml, E) en roer.
4. Sluit de zak en laat de inhoud hydrateren.
5. Roer na 8 minuten, voeg eventueel smaak toe en het is klaar!
De maaltijd kan direct uit de zak worden geconsumeerd of indien nodig op een bord worden geserveerd.
Geen kunstmatige conserveermiddelen gebruikt:
Door de voorkeur voor natuurlijke ingrediënten boven kunstmatige toevoegingen, hebben de maaltijden van Summit to Eat een uitstekend natuurlijk aroma.
Wat zijn de voordelen van gevriesdroogd voedsel?
Uiterlijk – gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden hun oorspronkelijke vorm en structuur, in tegenstelling tot luchtgedroogde voedingsmiddelen die krimpen en verschrompelen als gevolg van de hoge verwerkingstemperatuur. Voeg gewoon water toe en binnen enkele minuten breng je de voedingsmiddelen terug naar hun oorspronkelijke staat.
Smaak - ze smaken net zo goed als vers. Vriezen verwijdert water, niet smaak. Gevriesdroogde voedingsmiddelen behouden dus vrijwel al hun smaken, vitamines en voedingswaarde.
Gewicht - ze wegen minder dan vers voedsel. Door het vriezen wordt 98% van het water uit het voedsel verwijderd. Dit vermindert het gewicht aanzienlijk, wat de hantering vergemakkelijkt en de transportkosten verlaagt. Bijvoorbeeld, 10 kg aardbeien weegt na het vriezen slechts 1 kg – een tiende van hun oorspronkelijke gewicht! Ze kunnen echter snel weer hydrateren tot hun oorspronkelijke gewicht.
Lange houdbaarheid – gevriesdroogde voedingsmiddelen kunnen jarenlang bij kamertemperatuur worden bewaard zonder enige schade of bederf. Garantieperiode 7 jaar vanaf de productiedatum.
Lage opslagkosten - omdat ze bij kamertemperatuur kunnen worden opgeslagen, vereisen ze geen dure koude of gekoelde opslagruimtes, waardoor de opslag veel goedkoper is
| Gewicht | 87 g |
|---|---|
| Voedingswaarde/energie | 400 kcal/1682 kJ |
| Eiwitten | 13 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 42 g |
| Vetten | 9,5 g |
| Vezels | 6,1 g |
| Zout | 0,8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4,6 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen